Yhteystiedot

Toimisto

Postiosoite: PL 44, 00131 Helsinki
Käyntiosoite: Pohjoinen Makasiinikatu 6 A 8, 00130 Helsinki

Toimisto avoinna klo 9–15 
Puhelin: (09) 2511 160
Faksi: (09) 2511 1610

Agronomiliiton automaattinen asiakaspalvelija: (09) 81711916

Sähköposti: toimisto@agronomiliitto.fi
Työsuhdeneuvonta: tyosuhdeneuvonta@agronomiliitto.fi
Uraneuvonta: urapalvelut@agronomiliitto.fi
Työnvälitys: asiantuntijaporssi@agronomiliitto.fi
Opiskelija-asiat: opiskelijat@agronomiliitto.fi

Valtuuston pj. MMM agr. Simo Tiainen, puh. 040 553 3131, simo.tiainen@mtk.fi

Hallituksen pj. MMM agr. Jyrki Isotalo, puh. 040 824 4360, jyrki.isotalo@hotmail.com

Toiminnanjohtaja, MMM agr. Ilkka Pekkala, puh. (09) 2511 1641, gsm 050 575 8138, ilkka.pekkala@agronomiliitto.fi

Toimihenkilöiden yhteystiedot löydät täältä

VERKKOLASKUTUSOSOITE                003705498370
Operaattori                                            OpusCapita Solutions Oy
Välittäjän tunnus                                    E204503

PAPERILASKUJEN LASKUTUSOSOITE
Agronomiliitto ry
PL 44, 00131 Helsinki

Pankkiyhteydet:
OP FI51 5780 0720 1702 78
Nordea FI13 1521 3000 1061 48
 

Alimenta

Nimitysuutiset, tiedotteet ja juttuvinkit voi lähettää osoitteeseen alimenta@agronomiliitto.fi

Erityiskoulutettujen työttömyyskassa ERKO

Postiosoite:  Asemamiehenkatu 2 C, 00520 Helsinki
Käyntiosoite: Kellosilta 5 C, 6. krs.
Puhelinpalvelu jäsenille:  (09) 7206 4343. Jos pääset puhelimessa jonoon, älä sulje puhelinta, koska menetät tällöin jonotuspaikkasi. Puhelusta veloitetaan paikallisverkkomaksu myös jonotusajalta.
Tarkista aukiolo- ja puhelinpalveluajat Erkon verkkosivuilta.

Sähköpostiosoite: erityiskoulutettujen.tk@erko.fi, vuorottelukorvausta koskevissa asioissa: vuorottelu@erko.fi
www.erko.fi